Fotowoltaika w Łodzi

Fotowoltaika Łódź, czyli jak najlepiej wykorzystać potencjał promieni słonecznych. Instalacje fotowoltaiczne to doskonała inwestycja pozbawiona ryzyka. Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych obniżamy swoje rachunki za energię elektryczną, a po kilku latach gdy wygenerowane oszczędności pokrywają koszty inwestycji możemy  cieszyć się czystych oszczędności generowanych przez energię słoneczną

Eko-prąd to firma rzetelnie i terminowo podchodząca do realizacji przyjętych zleceń. Bezpłatna wycena, profesjonalny montaż, sprawdzone i efektywne podzespoły sprawiają, że Eko-prąd może się pochwalić wieloma zadowolonymi klientami i bardzo dobrymi recenzjami zarówno w Google (sprawdź nasze opinie w Google tutaj) jak i innych portalach branżowych takich jak Oferteo. Przy wyborze firmy do instalacji paneli fotowoltaicznych ważne jest aby zdecydować się na rzetelnego i sprawdzonego wykonawcę, co daje gwarancję poprawnie wykonanej instalacji.


Zadzwoń i umów się na bezpłatna wycenę tel: 515-435-995


Koszt instalacji fotowoltaicznej w Łodzi


Cena fotowoltaiki w Łodzi zależy przede wszystkim od mocy całej instalacji fotowoltaicznej. Analizując dotychczasowe zużycie energii w danym gospodarstwie domowym czy też firmie, doradca Eko-Prąd zaproponuje optymalne rozwiązanie do potrzeb inwestora. Na podstawie wstępnej rozmowy przedstawiana jest wycena. Na koszt fotowoltaiki składają się wykorzystane podzespoły (panele fotowoltaiczne, inwerter, mocowanie, kable ect) oraz cena montażu. Każdy projekt jest inny dlatego też aby poznać konkretną cenę fotowoltaiki dostosowanej do Państwa potrzeb zapraszamy na bezpłatną wycenę.

Przykładowy koszt instalacji fotowoltaicznej w Łodzi może się kształtować następująco:

  • moc 5,2 kW – 20 500 zł brutto
  • Ulga termoizolacyjna – 2 635 zł
  • Finalny koszt instalacji to 17 865 zł


W przedstawionym przykładzie, instalacja fotowoltaiczna wyprodukuje energię o wartości około 3100 zł, co pozwala na zwrot całej inwestycji już w przeciągu 4 lat.

 

Dlaczego warto wybrać Eko-Prąd?


Specjalizacja i doświadczenie
Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą zajmującą się wyłącznie projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Nasz zespół monterów składa się doświadczonych pracowników, którzy mają za sobą wiele wykonanych realizacji. Wspieramy naszych klientów również z wszelkimi formalnościami związanymi z dotacjami.

Sprawdzone podzespoły
Naszym klientem oferujemy wyłącznie sprawdzone podzespoły rekomendowanych firm. Korzystamy z inwerterów (falowników) taki producentów jak: Huawei, Sofar, Solaredge,  Fronius oraz SMA. Zawsze staramy się dobrać moc paneli w taki sposób aby w jak najlepszym stopniu wykorzystać moc modułów oraz warunki panujące u danego klienta. Oferujemy moduły Longi, Jinko, LG, Sharp oraz EXE Solar.  Dysponujemy najwydajniejszymi modułami monokrystalicznymi o mocach od 300W do 500W, również w wersji Full Black

Profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej
Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam odpowiednio dopasować projekt do potrzeb danej osoby. Do oceny kształtu dachu wykorzystujemy drony, aby projekt odzwierciedlał faktyczną powierzchnię na której będzie miał montaż paneli fotowoltaicznych.


Szybki i fachowy montaż
Panele fotowoltaiczne w zdecydowanej większości przypadków są montowane w ciągu jednego dnia. Cenimy czas naszych klientów, dlatego też prace są wykonywane sprawnie i dokładnie aby montaż nie był problematyczny dla inwestora.

 

Dofinansowania dla fotowoltaiki w Łodzi


  • Ulga termoizolacyjna

W Łodzi mieszkańcy mogą obecnie korzystać z ulgi termoizolacyjnej, która polega na odliczeniu kosztów fotowoltaiki od podstawy podatki dochodowego. Oznacza to, że zmniejszając kwotę do opodatkowania płacimy mniejszy podatek dochodowy. Maksymalna kwota odliczenia to 53 000 zł

W przypadku skorzystania z ulgi termoizolacyjnej 17% wartość instalacji zostanie pokryta przez ulgę podatkową. W przypadku inwestorów będących w II progu podatkowym, można liczyć nawet na 32% ulgę podatkową. Co oznacza ze ponad 1/3 poniesionych kosztów na instalacje fotowoltaiczną zostanie zrekompensowana niższym podatkiem dochodowym.

  • Dofinansowanie „Mój Prąd” 2021

W roku 2021 rząd jeszcze nie ustalił warunków dotacji do fotowoltaiki, które w roku 2020 były realizowane za pośrednictwem programu „Mój Prąd”. Rząd zapowiadał uruchomienie programu w połowie roku 2021 obecnie jednak nie są znane jeszcze szczegóły odnośnie warunków oraz wysokości dofinansowania.

Klienci Eko-Prąd mogą liczyć na pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z dotacjami rządowymi o ile będą one dostępne w momencie realizacji inwestycji.

Opinie o firmie Eko-Prąd


Firma Eko-Prąd działa od wielu lat na terenie Łodzi (realizacje na terenie centralnej Polski) wykonując instalacje fotowoltaiczne zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Doświadczeni pracownicy, terminowe realizacje zleceń oraz indywidualne podejście do klienta pozwala nam utrzymywać nam jakość usług na najwyższym poziomie.

Opinie o firmie Eko-Prad

Potwierdzeniem satysfakcji naszych klientów może być zarówno ilość realizowanych inwestycji jak i opinie w portalach branżowych czy też na profilu w Google. Zapraszamy do zapoznaniem się z opiniami innych klientów jak i na kontakt z naszą firmą.

 

Instalacje Fotowoltaiczne w Łodzi


fotowoltaika na zabudowie blizniaczej

 

fotowoltaika w lodzi

 

panele fotowoltaiczne w łodzi

fotowoltaika 50kwp lodz

 

Fotowoltaika 4kwp w łodzi

 

Umów się na konsultację z Naszym Doradcą