Fotowoltaika w Skierniewicach

Fotowoltaika w Skierniewicach cieszy się coraz to większą popularnością. Klienci indywidualni spostrzegają wiele korzyści płynących z wykorzystywania paneli fotowoltaicznych, które wpływają nie tylko na zmniejszenie rachunków za prąd, ale również na ochronę środowiska.

Eko-prąd to firma rzetelnie i terminowo podchodząca do realizacji przyjętych zleceń. Bezpłatna wycena, profesjonalny montaż, sprawdzone i efektywne podzespoły sprawiają, że Eko-prąd może się pochwalić wieloma zadowolonymi klientami i bardzo dobrymi recenzjami zarówno w Google (sprawdź nasze opinie w Google tutaj) jak i innych portalach branżowych takich jak Oferteo. Przy wyborze firmy do instalacji paneli fotowoltaicznych ważne jest aby zdecydować się na rzetelnego i sprawdzonego wykonawcę, co daje gwarancję poprawnie wykonanej instalacji.


Zadzwoń i umów się na bezpłatna wycenę tel: 515-435-995


Dlaczego warto wybrać Eko-Prąd?


Specjalizacja i doświadczenie
Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą zajmującą się wyłącznie projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Nasz zespół monterów składa się doświadczonych pracowników, którzy mają za sobą wiele wykonanych realizacji. Wspieramy naszych klientów również z wszelkimi formalnościami związanymi z dotacjami.

Sprawdzone podzespoły
Naszym klientem oferujemy wyłącznie sprawdzone podzespoły rekomendowanych firm. Korzystamy z inwerterów (falowników) taki producentów jak: Huawei, Sofar, Solaredge,  Fronius oraz SMA. Zawsze staramy się dobrać moc paneli w taki sposób aby w jak najlepszym stopniu wykorzystać moc modułów oraz warunki panujące u danego klienta. Oferujemy moduły Longi, Jinko, LG, Sharp oraz EXE Solar.  Dysponujemy najwydajniejszymi modułami monokrystalicznymi o mocach od 300W do 500W, również w wersji Full Black. 

Profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej
Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam odpowiednio dopasować projekt do potrzeb danej osoby. Do oceny kształtu dachu wykorzystujemy drony, aby projekt odzwierciedlał faktyczną powierzchnię na której będzie miał montaż paneli fotowoltaicznych.

Szybki i fachowy montaż
Panele fotowoltaiczne w zdecydowanej większości przypadków są montowane w ciągu jednego dnia. Cenimy czas naszych klientów, dlatego też prace są wykonywane sprawnie i dokładnie aby montaż nie był problematyczny dla inwestora.

 

Dofinansowania dla fotowoltaiki w Skierniewicach


W Skierniewicach podobnie jak w innych miastach mieszkańcy mogą korzystać z dwóch rodzajów wsparcia:

  • dofinansowanie “Mój Prąd” (program na rok 2020)
  • ulga termoizolacyjna

 

Ulga termomodernizacyjna polega na odliczeniu kwoty budowy instalacji fotowoltaicznej od podstawy podatku dochodowego. Oznacza to, że odliczając koszty inwestycji możemy zapłacić mniejszy podatek, maksymalna kwota odliczenia to 53 000zł.

Oznacza to, że co najmniej 17% wartości instalacji fotowoltaicznej zostanie pokryta przez ulgę podatkową. Rozwiązanie takie ma na celu zachęcanie ludności do tworzenia ekologicznych elektrowni na dachach swoich domów. 

 

Opinie o Eko-Prąd


Domowa elektrownia słoneczna to dla wielu klientów dość poważna inwestycja, ponieważ w większości przypadków jest to koszt od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przy tak ważnych inwestycjach bardzo istotne jest aby wybrać rzetelną i sprawdzoną firmę.

Bardzo nam zależy na zadowoleniu naszych klientów i podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, najlepszym sposobem na sprawdzenie jakości naszych usług są opinie naszych dotychczasowych klientów. Zapraszamy do sprawdzenia co mówią o nas Nasi klienci oraz do kontaktu z naszym doradcą. Sprawdź opinie o Eko-prąd

Opinie o firmie Eko-Prad

Koszt instalacji fotowoltaicznej


Koszty instalacji fotowoltaicznej w Skierniewicach zależą oczywiście od mocy całego przedsięwzięcia. Bazując na rachunkach za prąd danego gospodarstwa doradca Eko-Prąd sugeruje jakie rozwiązanie będzie optymalne w danych warunkach, a następnie przedstawia wstępną wycenę.

Większa moc przydomowej elektrowni to większy koszt inwertera oraz większa ilość modułów fotowoltaicznych. Aby przedstawić Państwu orientacyjny koszt instalacji fotowoltaicznej przedstawmy to na przykładzie, Koszt instalacji fotowoltaicznej dla średniego gospodarstwa domowego:

  •  moc 5,2 kW – 20 500 zł brutto
  • Dotacja “Mój Prąd” – 5 000 zł
  • Ulga termoizolacyjna – 2 635 zł
  • Finalny koszt instalacji to 12 865 zł


Instalacja fotowoltaiczna o wskazanej mocy rocznie wyprodukuje energię elektryczną o równowartości 3 120 zł.

Zwrot z inwestycji nastąpi już po 4 latach

 

Realizacje fotowoltaiki w Skierniewicach i okolicy


Fotowoltaika w Skierniewicach

Panele fotowoltaiczne w Skierniewicach 6 kWp

Panele fotowoltaiczne w skierniewicach

Instalacja fotowoltaiczna na gruncie

instalacja fotowoltaiczna 10 kwp w skierniewicach

instalacja naziemna

Instalacja fotowoltaiczna w skierniewicach woj łódzkie

fotowoltaika 10 kwp

fotowoltaika dach wielospadowy

panele fotowoltaiczne województwo łódzkie

fotowoltaika 5kwp w Skierniewicach

eko prad instalacja fotowoltaiki

panel fotowoltaiczne

Umów się na konsultację z Naszym Doradcą