Fotowoltaika 10kWp

Firma Eko-Prąd ma na swoim koncie wiele zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów o mocy około 10 kWp

Pełną listę naszych realizacji znajdziesz na facebooku naszej firmy tutaj 
Wykonane projekty w podziale ze względu na moc instalacji fotowoltaicznej:

Pełną listę naszych realizacji znajdziesz na facebooku naszej firmy tutaj 

Fotowoltaika 9,79 kWp w Rawie Mazowieckiej

Instalacja fotowoltaiczna składająca się z 22 paneli fotowoltaicznych Longi 445W. W skład projektu wchodzi również inwerter Huawei. Planowany okres zwrotu inwestycji to 4 lata.

fotowoltaika-10kwp


Fotowoltaika 9,94 kWp w Nowym Kawęczynie

Poniżej realizacja składająca się z falownika Huawei oraz 28 monokrystalicznych modułów LG. Każdy panel fotowoltaiczny o mocy 355W pozwala na uzyskanie mocy elektrowni bardzo zbliżonej do 10 kWp. Okres zwrotu nakładów inwestycyjnych został oszacowany na 6 lat.

fotowoltaika-lodzkie-10kwp


Fotowoltaika 9,76 kWp w Rogowie

Przedstawiamy kolejny projekt o mocy zbliżonej do 10kWp, tym razem inwestor zdecydował się na moduły Full Black. Wykorzystane panele fotowoltaiczne zostały wyprodukowane przez firmę Longi, każdy z modułów posiada moc 315W. Okres zwrotu inwestycji został oszacowany na 4 lata.

fotowoltaika-rogow-10kwp


Fotowoltaika 9,9 kWp w Skierniewicach

Instalacja fotowoltaiczna w Skierniewicach składająca się z 32 paneli EXE Solar Full Black 310W oraz inwertera ZeverSolar. Szacowany zwrot nakładów inwestycyjnych wynikających z oszczędności na rachunkach za prąd wynosi 4,5 roku

fotowoltaika-skierniewice-10kwp

Fotowoltaika 9,79 kWp w Puszczy Mariańskiej

Instalacja fotowoltaiczna składająca się z 22 modułów monokrystalicznych firmy Longi. Przy tym projekcie został równiez wykorzystany inwerter Huawei. Ze względu na dużą efektywności wykorzystanych modułów blisko 10 kWp mocy udało się uzyskać wykorzystując zaledwie 22 panele. Szacowany zwrot inwestycji wynosi 4,5 roku.

panele-longi-445W


Fotowoltaika 9,8 kWp w Głuchowie

Instalacja fotowoltaiczna składająca się z 28 modułów monokrystalicznych Longi Full Black 350W. Panele fotowoltaiczne zostały połączone z falownikiem firmy GoodWe. Szacowany zwrot inwestycji wynosi około 4,5 roku.

longi-full-black-350w


Fotowoltaika 9,75 kWp w Makowie

Projekt składający się z 25 paneli fotowoltaicznych Jinko 390W. Moduły Jinko zostały połączone z inwerterem Huawei. W przypadku tej instalacji został wykorzystany falownik 10KTL-M0. Przewidywany zwrot nakładów w przypadku tej realizacji wynosi 6 lat.

Inwerter-huawei-10ktl

fotowoltaika-lodzkie-10kwp


Fotowoltaika 9,8 kWp w Tuszynie

Przedstawiamy kolejną instalację fotowoltaiczną w województwie łódzkim. 28 modułów fotowoltaicznych Longi Full Black 350W wraz z falownikiem Solaredge SE10k. Przewidywany zwrot nakładów inwestycyjnych w przypadku tego projektu wynosi 6 lat.

Instalacja fotowoltaiczna w tuszynie o mocy 10 kwp

fotowoltaika lodzkie

fotowoltaika-tuszyn

Chcesz sprawdzić po jakim czasie inwestycja może zwrócić się u Ciebie? Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę z naszym doradcą. 

Umów się na konsultację z Naszym Doradcą