Fotowoltaika 5kWp

Firma Eko-Prąd ma na swoim koncie wiele zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów o mocy około 5 kWp

Pełną listę naszych realizacji znajdziesz na facebooku naszej firmy tutaj 

Wykonane projekty w podziale ze względu na moc instalacji fotowoltaicznej:

Instalacja fotowoltaiczna 5,04 kWp

Projekt oparty o inwerter Huawei oraz 16 paneli monokrystalicznych Full Black 315W. Przewidywany zwrot inwestycji to około 5 lat.

Instalacja fotowoltaiczna 

Realizacja elektrowni fotowoltaicznej


Fotowoltaika 5,35 kWp

Instalacja fotowoltaiczna w Skierniewicach w województwie łódzkim o mocy 5,35 kWp. Projekt składa sie z 17 modułów Longi 315W. Moduły fotowoltaiczne współpracują z falownikiem GoodWe. Przewidywany okres zwrotu inwestycji to około 5 lat.

Fotowoltaika w Skierniewicach


Fotowoltaika 4,96 kWp

Instalacja fotowoltaiczna u klienta indywidualnego o mocy 4,96 kWp składająca się z 16 modułów Sharp 310W. Projekt ten został wyposażony w inwerter firmy Solaredge. Przewidywany okres zwrotu instalacji fotowoltaicznej w tym wypadku to około 5,5 roku.

Instalacja fotowoltaiczna w rogowie


Instalacja fotowoltaiczna 4,96 kWp

Przydomowa elektrownia słoneczna w Łodzi składająca się z 16 modułów 310W firmy Sharp oraz inwertera Solaredge. Zwrot inwestycji planowany jest po około 5 latach.

Instalacja fotowoltaiczna w lodzi

 

Chcesz sprawdzić po jakim czasie inwestycja może zwrócić się u Ciebie? Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę z naszym doradcą. 

Umów się na konsultację z Naszym Doradcą