Fotowoltaika 6kWp

Firma Eko-Prąd ma na swoim koncie wiele zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów o mocy około 6 kWp

Pełną listę naszych realizacji znajdziesz na facebooku naszej firmy tutaj 
Wykonane projekty w podziale ze względu na moc instalacji fotowoltaicznej:

Fotowoltaika 5,92 kWp Warszawa

Instalacja fotowoltaiczna w Warszawie składająca się z 16 paneli Longi 370W. Łączna moc instalacji to 5,92 kWp, która współpracuje z falownikiem Solaredge. Przy analizie historycznego zużycia energii przez inwestora, szacowany zwrot inwestycji wynosi 5 lat.

fotowoltaika-warszawa-6kwp


Fotowoltaika 6,29 kWp

Kolejna instalacja w województwie łódzkim to elektrownia o mocy 6,29 kWp. Energia produkowana przez 17 paneli monokrystalicznych 370W współpracuje z inwerterem firmy Huawei. Estymowanym zużyciu energii elektrycznej oraz poniesionych nakładach szacunkowy zwrot inwestycji jest oceniany na okres 4 lat.

fotowoltaika-6kwp

inwerter-fotowoltaika


Instalacja fotowoltaiczna 6,2 kWp

Projekt instalacji fotowoltaicznej na terenie Starowej Góry. Inwerter ZeverSolar oraz 20 modułów monokrystalicznych Longi. Każdy moduł o mocy 310W pozwolił na stworzenie elektrowni zapewniające zapotrzebowanie na energię gospodarstwa domowego. Przewidywany okres zwrotu inwestycji wynosi 5 lat.

fotowoltaika-starowa-gora


Fotowoltaika 6,3 kWp w Skierniewicach

Instalacja u klienta indywidualnego oparta o panele fotowoltaiczne full black 315W oraz inwerter Huawei. Łączna moc przydomowej elektrowni fotowoltaicznej wynosi 6,3 kWp, a nakłady poniesione na montaż oraz wykorzystane podzespoły, dzięki oszczędności na rachunkach za prąd powinny się zwrócić w okresie 5 lat.

Instalacja-fotowoltaiczna-6kwp-skierniewice


Fotowoltaika 6,21 kWp w Opocznie

18 modułów monokrystalicznych o mocy 345W każdy pozwała uzyskać instalację o mocy 6,21 kWp. W przypadku tej realizacji ponownie został wykorzystany inwerter firmy Huawei. Planowany zwrot nakładów inwestycyjnych szacowany jest po okresie 6 lat. 

fotowoltaika-opoczno


Fotowoltaika 5,95 w Łowiczu

Instalacja fotowoltaiczna u klienta indywidualnego przy wykorzystaniu modułó Longi full black oraz inwertera Huawei. Poniesione nakłady zostaną zwrócone po około 4 latach użytkowania.

fotowoltaika-lowicz


Fotowoltaika 6,3 kWp w Bukowcu

Klienci coraz częściej decydują się na wykorzystanie modułów full black, podobnie było również tym razem. 20 paneli fotowoltaicznych Longi przyozdobiły dach naszego inwestora. Zwrot poniesionych nakładów powinien nastąpić w okresie około 4,5 roku. 

instalacja-fotowoltaiczna-6kwp

Chcesz sprawdzić po jakim czasie inwestycja może zwrócić się u Ciebie? Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę z naszym doradcą. 

Umów się na konsultację z Naszym Doradcą