Fotowoltaika 8kWp

Firma Eko-Prąd ma na swoim koncie wiele zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów o mocy około 8 kWp

Pełną listę naszych realizacji znajdziesz na facebooku naszej firmy tutaj 
Wykonane projekty w podziale ze względu na moc instalacji fotowoltaicznej:

Fotowoltaika 8,03 kWp w Andrespolu

Kolejna realizacja to instalacja fotowoltaiczna w Andrespolu w województwie łódzkim składająca się z 22 paneli firmy Longi oraz z inwertera Huawei. Każdy moduł fotowoltaicznych to w tym wypadku dodatkowe 365W, gdyż właśnie tyle wynosi moc poszczególnego panelu. Szacowany koszt zwrotu inwestycji to 4 lata.

moduły-fotowoltaiczne-8kwp


Zadzwoń i umów się na bezpłatna wycenę tel: 515-435-995


Fotowoltaika 7,87 kWP w Bolimowie

W przypadku tej instalacji fotowoltaicznej w województwie łódzkim wykorzystano 25 modułów  full black 315W w połączeniu z inwerterem Huawei. Zwrto fotowoltaiki w przypadku klientów indywidualnych to zazwyczaj okres od 4 do 6 lat w zależności od wielkości instalacji oraz wsparcia w postaci dotacji z których korzysta inwestor. W przypadku tego projektu przewidywany zwrot poniesionych nakładów powinien nastąpić w okresie 4,5 roku.

moduły-fotowoltaiczne-moc-8kwp


Chcesz sprawdzić po jakim czasie inwestycja może zwrócić się u Ciebie? Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę z naszym doradcą. 

Umów się na konsultację z Naszym Doradcą