Fotowoltaika 9kWp

Firma Eko-Prąd ma na swoim koncie wiele zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych projektów o mocy około 9 kWp

Pełną listę naszych realizacji znajdziesz na facebooku naszej firmy tutaj 
Wykonane projekty w podziale ze względu na moc instalacji fotowoltaicznej:

Fotowoltaika 9,45 kWp w Ożarowie Mazowieckim

Instalacje w Ożarowie Mazowieckim zbudowana na podstawie 27 paneli monokrystalicznych Full Black 350W oraz inwertera Huawei. W przypadku tego inwestora efektywne wykorzystanie wyprodukowanego prądu pozwala na zwrot z inwestycji w terminie 4,5 roku.

fotowoltaika-9kwp


Fotowoltaika 9,45 kWp w Skierniewicach

Instalacja fotowoltaiczna składająca się z 30 modułów 315W. W tym wypadku panele fotowoltaiczne to monokrystaliczne moduły Full Black firmy Longi. W projekcie został wykorzystany również falownik GoodWe. Przewidywany okres zwrotu inwestycji to 5 lat.

fotowoltaika-grunt-9kwp


Fotowoltaika 9,36 kWp woj. łódzkie

W przypadku tego zlecenia została wykonana instalacja fotowoltaiczna na gruncie. Cały projekt ma moc 9,45 kWp. Poniższy projekto to 24 moduły Jinko 390W. Duża wydajność paneli fotowoltaiczną pozwala na wykorzystanie mniejszą ilość modułów. Falownik wykorzystany przy tym projekcie to Huawei 10KTL-M0.

moduly-fotowoltaiczne

 

Chcesz sprawdzić po jakim czasie inwestycja może zwrócić się u Ciebie? Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę z naszym doradcą. 

Umów się na konsultację z Naszym Doradcą