Poznaj naszą firmę

Zajmujemy się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych dla domu, firm, gospodarstw rolnych oraz budynków użyteczności publicznej. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie oraz staramy się spełniać oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Podczas realizacji powierzonych nam zadań pracujemy w oparciu o nowoczesne technologie. Posiadamy produkty najlepszej jakości od sprawdzonych producentów. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych doradców i monterów, którzy chętnie służą radą oraz pomogą w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania technicznego.

 

Dlaczego warto nam zaufać:

 

  • Dokładność i zaangażowanie
  • Doświadczenie
  • Produkty największych światowych producentów
  • Konkurencyjna cena
  • Kompleksowa obsługa
  • Indywidualne podejście do potrzeb klienta i jego wymagań

Umów się na konsultację z Naszym Doradcą

Nie płać za energię elektryczną – Jak to zrobić

Odpowiednio dobrana instalacja pokryje Twoje zapotrzebowanie na energię w 100 %.

Zdecyduj się na instalację fotowoltaiczną i bądź niezależny od zakładów energetycznych, a pieniądze, które przeznaczyłbyś na rachunki za energię spożytkuj na co tylko chcesz.

Oszacowanie tego, jakiej instalacji potrzebujemy zaczyna się od dokładnej analizy rachunków za prąd. Wystarczy że zwrócisz się z ostatnim rachunkiem do naszego doradcy aby otrzymać dokładną kalkulację wielkości instalacji.

Szybki zwrot inwestycji

Inwestycja w fotowoltaike jest niezwykle opłacalna, a zwrot kosztów instalacji może nastąpić już po 4 latach.

Formy finansowania instalacji

Obecnie dostępnych jest wiele form dofinansowań i ulg na budowę instalacji fotowoltaicznej. Więcej o nich przeczytasz w zakładce: „Instalacje Fotowoltaiczne: dla domu, dla firm i dla rolnictwa”.